دریافت ویزا و پاسپورت

دریافت ویزا

هموطنانی که جهت تحصیل ویا زیارت یا گردشگری و معالجه و یا به هر عنوان دیگر قصد مسافرت به کشور های خارجی را دارند می توانند ضمن تماس یا مراجعه به نمایندگی های کشورهای خارجی در تهران جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و ارائه خدمات با این موسسه نیز تماس حاصل نمایند .

 اتباع خارجی که قصد عزیمت به جمهوری اسلامی ایران را دارند ، می توانند به نزدیک ترین نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در حوزه خود مراجعه و جهت پیگیری موضوع در داخل کشور با این موسسه نیز تماس حاصل نمایند .

توصیه مهم : این موسسه آمادگی دارد در مورد اخذ ویزا ( روادید ) از سفارتخانه های خارجی در تهران و همچنین اخذ روادید اتباع خارجی جهت ورود به جمهوری اسلامی ایران مشاوره و در صورت نیاز اقدام نماید .

دریافت پاسپورت

صدور ، تمدید و سایر خدمات گذرنامه ای هموطنان داخل کشور توسط اداره ی گذرنامه نیروی انتظامی و شرکتهای خدماتی ( پلیس + 10 ) در مراکز مختلف تهران و شهرستان انجام می   گردد .

 

هموطنان خارج از کشور جهت صدور ، تمدید و یا هر گونه مشکلی در رابطه با گذرنامه خود وخانواده به نزدیک ترین نمایندگی  جمهوري اسلامي ايران مراجعه نمایید .

 

هموطنانی که در خارج از کشور فاقد گذرنامه هستند ( مفقود شدن گذرنامه ، مخدوش بودن و سوختن گذرنامه  و ... ) میتوانند با مراجعه به نزدیکترین نماینده جمهوری اسلامی ایران ، با ارائه مدرک ایرانی بودن خود با اخذ برگه عبور در اسرع وقت به کشور بازگردند  

 

توصیه مهم :ویزا و پاسپورت

کلیه هموطنان در خارج از کشور که به نحوی مشکل گذرنامه ای دارند و رفع مشکل آنها مستلزم پیگیری در داخل کشور می باشد می توانند ضمن مراجعه به نمایندگی های جمهوري اسلامي ايران در حوزه مربوطه از مشاوره ی این موسسه و همچنین نیابت در پیگیری موضوع را در خواست نمایند.

 

مسائل مرتبط با شناسنامه هنگام دریافت ویزاو و پاسپورت

  • هموطنان عزیز جهت صدور ، تعویض و سایر خدمات شناسنامه ای از قبیل اضافه نمودن اسامی فرزندان ، مخدوش بودن ، تغییر نام و یا نام خانوادگی و هرگونه اقدام دیگری بایستی به نزدیک ترین نمایندگی جمهوري اسلامي ايران  مراجعه نمایند .
  • صدور کارت ملی – هموطنان خارج کشور جهت صدور کارت ملی و اخذ آن می توانند با ارائه مدارک لازم به نزدیکترین نمایندگی ج.ا.ا در خارج از کشور اقدام نمایند .
  • وفات – ضمن ابراز همدردی با خانواده هموطنانی که یکی از عزیزانشان در خارج از کشور مرحوم می شوند و تقاضا دارند که آن ها را به داخل کشور حمل نمایند می توانند به نزدیک ترین نمایندگی جمهوري اسلامي ايران در حوزه خود مراجعه نمایند .

  این موسسه آمادگی خود ، در زمینه ی مشاوره و پیگیری موضوعات فوق در داخل کشور را اعلام می نماید .