دریافت ویزا و پاسپورت

دریافت ویزا

هموطنانی که جهت تحصیل ویا زیارت یا گردشگری و معالجه و یا به هر عنوان دیگر قصد مسافرت به کشور های خارجی را دارند می توانند ضمن تماس یا مراجعه به نمایندگی های کشورهای خارجی در تهران جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و ارائه خدمات با این موسسه نیز تماس حاصل نمایند .

 اتباع خارجی که قصد عزیمت به جمهوری اسلامی ایران را دارند ، می توانند به نزدیک ترین نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در حوزه خود مراجعه و جهت پیگیری موضوع در داخل کشور با این موسسه نیز تماس حاصل نمایند .

توصیه مهم : این موسسه آمادگی دارد در مورد اخذ ویزا ( روادید ) از سفارتخانه های خارجی در تهران و همچنین اخذ روادید اتباع خارجی جهت ورود به جمهوری اسلامی ایران مشاوره و در صورت نیاز اقدام نماید .

دریافت پاسپورت

صدور ، تمدید و سایر خدمات گذرنامه ای هموطنان داخل کشور توسط اداره ی گذرنامه نیروی انتظامی و شرکتهای خدماتی ( پلیس + 10 ) در مراکز مختلف تهران و شهرستان انجام می   گردد .

 

هموطنان خارج از کشور جهت صدور ، تمدید و یا هر گونه مشکلی در رابطه با گذرنامه خود وخانواده به نزدیک ترین نمایندگی  جمهوري اسلامي ايران مراجعه نمایید .

 

هموطنانی که در خارج از کشور فاقد گذرنامه هستند ( مفقود شدن گذرنامه ، مخدوش بودن و سوختن گذرنامه  و ... ) میتوانند با مراجعه به نزدیکترین نماینده جمهوری اسلامی ایران ، با ارائه مدرک ایرانی بودن خود با اخذ برگه عبور در اسرع وقت به کشور بازگردند  

 

توصیه مهم :ویزا و پاسپورت

کلیه هموطنان در خارج از کشور که به نحوی مشکل گذرنامه ای دارند و رفع مشکل آنها مستلزم پیگیری در داخل کشور می باشد می توانند ضمن مراجعه به نمایندگی های جمهوري اسلامي ايران در حوزه مربوطه از مشاوره ی این موسسه و همچنین نیابت در پیگیری موضوع را در خواست نمایند.

 

مسائل مرتبط با شناسنامه هنگام دریافت ویزاو و پاسپورت

  • هموطنان عزیز جهت صدور ، تعویض و سایر خدمات شناسنامه ای از قبیل اضافه نمودن اسامی فرزندان ، مخدوش بودن ، تغییر نام و یا نام خانوادگی و هرگونه اقدام دیگری بایستی به نزدیک ترین نمایندگی جمهوري اسلامي ايران  مراجعه نمایند .
  • صدور کارت ملی – هموطنان خارج کشور جهت صدور کارت ملی و اخذ آن می توانند با ارائه مدارک لازم به نزدیکترین نمایندگی ج.ا.ا در خارج از کشور اقدام نمایند .
  • وفات – ضمن ابراز همدردی با خانواده هموطنانی که یکی از عزیزانشان در خارج از کشور مرحوم می شوند و تقاضا دارند که آن ها را به داخل کشور حمل نمایند می توانند به نزدیک ترین نمایندگی جمهوري اسلامي ايران در حوزه خود مراجعه نمایند .

  این موسسه آمادگی خود ، در زمینه ی مشاوره و پیگیری موضوعات فوق در داخل کشور را اعلام می نماید .

کانکس

بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما

بلیط هواپیما خارجی

آموزشگاه زبان انگلیسی

crm فارسی

رزرو هتل

رزرو هتل در تهران

سئو

سئو سایت

خدمات مجالس

تشریفات عروسی

ثبت شرکت

ثبت برند

نرم افزار حسابداری

آموزش حسابداری