تماس با وب سایت آینه و مشاوران مهاجرت به اروپا و آمریکا

از طریق فرم زیر میتوانید با مشاوران امور مهاجرتی به اروپا و آمریکا و مدیران وب سایت آینه در تماس باشید.

بیش از 33 ملیون لایک فیسبوک سرمایه ماست


(Leave empty)

 

 

اخبار و مقالات آینه

مشاوره رایگان و اخذ اقامت گرجستان 2018

20 Jul 2018

اقامت گرجستان 2018

از اواسط سال 2017 شرایط اخذ اقامت گرجستان نسبت به قبل سخت تر شد و هم اکنون دریافت اقامت گرجستان 2018 نسب به دوره مشابه سال قبل شرایط سخت تر و هزینه های بیشتری دارد . گروه خدمات مهاجرتی جورجیا 2018 با داشتن وکلای مجرب در دو کشور ایران و گرجستان و روابط عالی با برخی از چهره های تاثیر گذار امور مهاجران کشور گرجستان آمادگی دارد خدمات و مشاوره اخذ اقامت گرجستان 2018 را در کمترین زمان برای متقاضیان انجام دهد.

شرایط اخذ اقامت دائم و موقت کشور گرجستان

اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط اخذ اقامت گرجستان بصورت دائم یا موقت  , شرایط زندگی , کسب و کار و سرمایه گذاری در گرجستان , هزینه های زندگی و .. و سایر کشورها را از طریق تماس با شماره های زیر کسب نمایید.

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

اقامت گرجستان از طریق خرید ملک

دریافت اقامت کشور گرجستان برای ورزشکاران

نظرات و پیشنهادات شما :

با سایت سئو میر آشنا شویم

8 Nov 2017

سئو میر

سئو میر یک تیم قوی در زمینه بهینه سازی سایت , سئو میباشد . و بصورت تخصصی اقدام به ارائه خدمات سئو ؛ سئو سازی سایت و بهینه سازی وب سایت در ایران میکند

لینک برخی از صفحات سایت سئو میر :

سئو

انجام سئو

طراحی اپلیکیشن موبایل

بک لینک

دامنه

کلاس آموزش سئو 

سئو مشهد

سئو سایت گیلان

سئو کرج

سئو ارزان

راهبند

چند لینک مفید و پیشنهادی پورتال آینه

20 Jul 2017

مهاجرت به اروپا

مهاجرت به آمریکا

مشاوره مهاجرت

تور باتومی

تور گرجستان

تور داخلی

گرجستان

خدمات حسابداری

کاغذ دیواری

داندانپزشکی

آموزشگاه زبان

پمپ آب

هتل در تهران

هتل در مشهد

سئو

سئو وب سایت

مشاوره خانواده

طلاق توافقی

مشاوره طلاق

مشاوره روانشناسی

مشاوره ازدواج

وکیل حقوقی

آموزشگاه زبان انگلیسی

ازدواج موقت

سئو

آینه

پروسه مهاجرت آسان به گرجستان و دریافت اقامت دائم و موقت کشور گرجستان

20 Jul 2017

مهاجرت به گرجستان

 

مهاجرت به گرجستان

همیشه مهاجرت یک گذینه بسیار پیچیده و بسیارمهم هستش دلایل انتخاب کشور گرجستان به عنوان یک کشور جهت مهاجرت به گرجستان بسیار زیاد می باشد روزانه گروه مهاحرتی بست جورجیا  با تعدادی زیادی از هموطنان که قصد مهاجرت به گرجستان را دارند در ارتباط هستش و با توجه به سیستم نظرسنجی و مشاوره ای تیم ما جهت انجام امور مهاجرت بیشترین و مهمترین دلایلی که مردم مهاجرت به گرجستان را انتخاب میکنند به شرح زیر می باشد .

مهمترین دلایل افزایش نرخ مهاجرت به گرجستان

 1. هزینه زندگی در گرجستان بسیار پایین هستش . و از مهمترین دلایل افزایش نرخ مهاجرت به گرجستان میباشد.
 2. آرامش و امنیت در گرجستان .
 3. نزدیکی کشور گرجستان .
 4. راحتی اقدام کردن برای مهاجرت از گرجستان در اینده به سایر کشور های اروپایی .
 5. اینده بسیار امیدوار و رو به رشد گرجستان .
 6. احتمال پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا بسیار زیاد می باشد . (( گرجستان هم اکننون عضو ناظر اتحادیه اروپا می باشد ))
 7. مردمان خوب و مهمان نواز گرجستان را بسیار آرام و مناسب برای زندگی بدور از دغدغه نشان داده است .
 8. هزینه ثبت شرکت در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان بسیار ارزان تر از سایر کشور ها حتی کشور های همسایه ایران هستش .

موارد و آمار های جالب در مورد کشور گرجستان :

واحد پول گرجستان لاری میباشد که در ابتدای سال 2017 هر دلار آمریکا 2.7 لاری می باشد .

ساعت کشور گرجستان نیم ساعت عقب تر از ایران است ولی خوب با توجه به این که ساعت کشور ایران در نیمه ساعت یک ساعت جابه جا میشود در 6 ماهه دوم سال ساعت به وقت گرجستان نیم ساعت جلوتر از ایران می باشد .

کشور گرجستان و در شهر تفلیس چند چیز به شدت یافت می شود که شامل صرافی و پمپ بنزین و تاکسی و  پلیس به شدت در سطح شهر یافت میشود .

هزینه حمل نقل عمومی در کشور گرجستان بسیار ارزانتر از کشور های همسایه مثل ترکیه میباشد . 50 تتری

گرجی ها به شدت مهمان نواز هستند و وقت بسیار زیادی را صرف خوردن غذا میکنند  به صحبت در هنگام غذا خوردن به شدت علاقه دارند .

چرا  مهاجرت ؟  , چرا گرجستان ؟

چرا مهاجرت باید کرد و برترین دلایل مهاجرت گرجستان
درواقع کلمه مهاجرت هنگامی که به گوش هر شخصی میخورد به فکر اخذ اقامت و ترک کشور وی میباشد.اما مسائل بسیار مهم و پیچیده ای در این زمینه وجود دارد تا فرد بتواند اقدام به اخذ اقامت یک کشور کند و به آن مکان مهاجرت کند.در واقع یکی از مهمترین مسائل در زمینهمهاجرت گرجستان داشتن شرایطی میباشد که این کشور برای افرادی که خواستار اخذ اقامت گرجستان  آن هستند در نظر گرفته است.اما صرفا داشتن شرایط نمیتواند ملاکی جهت مهاجرت گرجستان باشد یکی از مهمترین مسائل پیرامون این زمینه هدف گذاری میباشد بدین منظور که شما ابتدا باید هدف خود را جهت مهاجرت و اخذ اقامت کشوری دیگر را تعیین کنید تا در ادامه کار با مشکل مواجه نشوید. یکی از این مسائل اشنایی و تسلط بر زبان انگلیسی میباشد البته در وهله اول زبان انگلیسی ملاک است و پس از ان زبان گرجی و تسلط متوسط بر آن میتواند به شما کمک بسزایی کند. بودجه ای که شما جهت سرمایه گذاری در نظر گرفته اید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است بدین دلیل ایجاد کسب و کار و همچنین و شغل و کارآفرینی در هر حوزه ای نیازمند سرمایه و بودجه ای خاص میباشد تا بتوان به اصطلاح استارت کار را به بهترین شکل و نحو احسند زد.

مهاجرت به گرجستان شاید تبدیل به بشکه عسل شود

گرجستان کشوری اروپایی و خوش آب و هواست و میتواند مقصدی مناسب برای مهاجرت باشد . اگر به اتحادیه اروپا بپیوندد افراد مهاجر افتادن در بشکه عسل
اما مهاجرت گرجستان میتواند سکوی پرتابی برای شما باشد به این دلیل که کشور گرجستان عضو اتحادیه اروپا میباشد و از امکانات کشور های اروپایی برخوردار میباشد اما مسئله مهم این است که کشور گرجستان از لحاظ اقتصادی در درجه نسبتا پایینی در مقایسه با ایران قرار دارد و افرادی که قصد مهاجرت گرجستان را دارند باید به فکر کارآفرینی نیز باشند اما با ان اوصاف هیچ جای نگرانی نیست بلکه کشور گرجستان دارای هزینه های زندگی حدود یک سوم ایران میباشد و در عین این ارزانی میتوانید کیفیت بسیار بالایی را در هر حوزه و زمینه ای تجربه کنید.
کار آفرینی در گرجستان امری بسیار ساده میباشد و شما میتوانید با کمترین هزینه اقدام به ایجاد شغل برای خود و حتی برای افراد دیگری باشید به عنوان مثال حقوق یک کارمند در کشور گرجستان مبلغی بالغ بر ۴۵۰ الی ۷۰۰ هزار تومان ماهیانه میباشد که به واحد پولی گرجستان به صورت لاری پرداخت میشود.
در آخر به این موضوع پی میبریم که کشور گرجستان گزینه ای بسیار مناسب در جهت اخذ اقامت و مهاجرت میباشد اما در صورتی که ابتدا هدف گذاری انجام شود و کار آفرینی هم مکمل آن باشد .

 

گرجستان سه سال متوالی سومین کشور امن دنیا انتخاب شده است .

گرجستان دارای دومین پلیس پاک دنیا می باشد .

 

اقامت گرجستان

شما بدون اخذ اقامت گرجستان و تنها با داشتن پاسپورت میتوانید 45 روز در داخل کشور گرجستان بمانید سپس می توانید با یک خروج از مرزها گرجستان و ورود به خاک این کشور مجدد 45 روز دیگر اقامت داشته باشید در این کشور .

برای اخذ اقامت گرجستان شما میتوانید از چندین طریق اقامت بگیرید که شامل موارد زیر میباشد .

 • اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک
 • اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت
 • اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری
 • اخذ اقامت تحصیلی گرجستان
 • اخذ اقامت گرجستان از طریق ازدواج
 • و ....

هزینه اخذ اقامت به  پول گرجستان

هزینه های فعلی دریافت اقامت گرجستان به لاری چقدر است ؟ بهترین روش برای تبدیل پول دلار و یا سایر ارز های معمول به لاری میتوان از صرافی ها که اکثرا به طور 24 ساعته خدمات میدهند استفاده کنید . البته میتوانید با مراجعه به بانک پول خود را به لاری واحد پول گرجستان تبدیل کنید ولی معمولا صرافی ها به صرفه تر و زمان کمتری لازم است . تعداد صرافی ها در پایتخت گرجستان تفلیس بسیار بسیار زیاد می باشد .

از صرافی های که علامت (( % درصد )) برای تبدیل پول به واحد پول گرجستان و بلعکس نوشته اند جدا خداری کنید زیرا با این روش شما هزینه بسیار بالای را برای تبدیل پول پرداخت میکنید .

کارشناسان اقامت در گرجستان

اگر شما نیز قصد اقامت در گرجستان و  مهاجرت به گرجستان را دارید حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

09128878578   ---   02122782418

روش هایی که میتوانید برای اخذ اقامت گرجستان اقدام کنید :

اقامت گرجستان مهم ترین مسئله و دغدقه ای است که برای هر شخصی که هدف خود را کشور گرجستان قرار داده است . دریافت اقامت گرجستان به چندین روش امکان پذیر میباشد که عبارت اند از : دریافت اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری , دریافت اقامت گرجستان از طریق خرید ملک , دریافت اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت , دریافت اقامت تحصیلی گرجستان , اقامت از طریق کار آفرینی , اقامت از طریق استخدام در یک شرکت ثبت شده در گرجستان . تمامی پرونده و فایل اقامتی مشتریان شرکت بست جورجیا به طور کامل و با رعایت قوانین کشور گرجستان می باشد و توسط موکل های حرفه ای گرجی می باشد و احتمال پذیرش فایل مهاجرتی و دریافت اقامت شما از دولت گرجستان چندین برابر میشود

 اقامت موقت در گرجستان و نحوه کاریابی و اشتغال

شرایط کار در گرجستان : با توجه به مطالب ذکر شده در مقالات قبلی به اهمیت ثبت شرکت در گرجستان و اخذ اقامت گرجستان پی بردیم اما ثبت شرکت چگونه میتواند برای ما مفید واقع شود و یا اخذ اقامت چه سودی برای فرد دارد و چه اموری را میتوان از این دو انجام داد.

شرایط کاریابی در گرجستان برای افراد مهاجر چگونه است؟

یکی از مهم ترین مسائل و دغدغه های افرادی که اقدام به مهاجرت به سایر کشور ها میکنند شرایط کار و شغل است تا بتوانند از آن طریق امورات خود را نیز بگذرانند.در واقع یکی از دلایل مهاجرت افراد مشکلات مالی و اقتصادی کشور وی میباشد بدین منظور که فرد درآمد بالایی ندارد و یا شغل متناسب با تحصیلات وی وجود ندارد و یا حتی در صورت موجود بودن شغل مورد علاقه وی درآمد آن کم میباشد.

مهاجرت متخصصان به گرجستان

باتوجه به این مشکلات و حواشی پیرامون است که افردا متخصص اقدام به اخذ اقامت و یا مهاجرت میکنند.
اما روی صحبت با شرایط کار در گرجستان میباشد در واقع گرجستان کشوری است اروپایی با امکاناتی ویژه که هر روزه در حال پیشرفت میباشد و روز به روز بر تعداد افرادی که برای اخذ اقامت این کشور اقدام میکنند افزوده میشود.اما نکته ناگفته این است که کشور گرجستان مانند برخی کشور های دیگر مانند آمریکا و انگلیس دارای اقتصاد و بازار کار خوبی نیست در واقع گرجستان عضو ناظر اتحادیه اروپاست و از امنیت بالایی برخوردار است.

شرایط کسب کار در گرجستان

دریافت اقامت کاری و حرفه ای گرجستان

اگر در تفکر این هستید که با مهاجرت به گرجستان میتوانید شغلی بسیار مناسب و با در آمد بالا داشته باشید و به طور صریح و کاملا واضح در پی کار کردن برای افراد گرجی هستید کاملا در اشتباهید زیرا این کشور را نمیتوان از لحاظ اقتصادی با سایر کشورهای اروپایی مقایسه کنید. زیرا در گرجستان حقوق یک کارمند به واحد پولی ایران عددی بالغ بر 400 الی 700 هزار تومان میباشد که این عدد صرف برای گذران زندگی در این کشور میباشد اما ناگفته نماند که هزینه های زندگی در این کشور بسیار پایین میباشد و حدود یک سوم هزینه های زندگی در تهران میباشد . اما با این اوصاف باز هم جای نگرانی نیست همانطور که ملاحضه فرمودید شرایط کار در گرجستان مطابق میل شما نخواهد بود اما راه حلی برای حل این موضوع وجود دارد.

اقامت گرجستان از طریق کار آفرینی

شما میتوانید با کمترین هزینه و بودجه اقدام به ثبت شرکت در گرجستان کنید این بدین معنی است که حتی اگر شما قصد افتتحاح یک فروشگاه را دارید اولین قدم برای شما ثبت شرکت است با توجه به این موضوع پی میبریم که با ثبت شرکت شما میتوانید هم برای خود و هم برای دیگران اقدام به اشتغال زایی کنید همچنین میتوانید از درآمد بسیار بالایی برخوردار باشید فقط در صورتی که کار را به نحو احسند و به بهترین شکل انجام دهید زیرا گرجستان از استاندارد های اروپایی پیروی میکند.

 

هزینه زندگی در گرجستان

هزینه زندگی در گرجستان یکی از سوالاتی است که همیشه از کارشناسان شرکت بست جورجیا مورد سوال قرار میگیرد به همین دلیل ما در این پست و پست های بعدی سایت به ریز هزینه های زندگی در گرجستان به صورت تخصصی و دقیق میپردازیم . هزینه زندگی در گرجستان که در سایت بست جورجیا قرار میگیرد حاصل تجربه زندگی تیم بست جورجیا در کشور گرجستان میباشد . البته این نکته را در نظر بگیرید که هزینه زندگی هر شخص و خانواده ای در هر کشوری بسته به نوع خوراک , پوشاک , نوع زندگی آن خانواده متغیر می باشد . شما نیز اگر از جمله افرادی می باشید که قصد مهاجرت به گرجستان و اخذ اقامت گرجستان را دارید و یا حتی قصد ثبت شرکت در گرجستان را دارید حتما هزینه زندگی در گرجستان از جمله مسائل مهم جهت مهاجرت به گرجستان شما می باشد .

اطلاع رسانی کامل هزینه زندگی در گرجستان در کانال تلگرام زیر

تفاوت هزینه های زندگی برای مهاجران اقامت موقت یا اقامت دائم در گرجستان

اگر موفق به دریافت اقامت دائم گرجستان شوید هزینه های کمتری خواهید داشت

هزینه زندگی در گرجستان همانند هزینه زندگی در هر کشوری برای افراد مختلف متفاوت میباشد و این به موارد مختلفی از جمله ذائقه خوراک + نوع پوشش + منطقه زندگی + داشتن وسیله نقلیه و … میباشد .

طبق اخرین آمارها هزینه زندگی در گرجستان بر اساس امار انتهای سال ۲۰۱۶ و ابتدای سال ۲۰۱۷ به شرح جدول زیر میباشد .

ما در این جدول تنها بخشی از هزینه های زندگی در کشور گرجستان ذکر شده و تمامی موارد هزینه زندگی در گرجستان در این جدول نتوانستیم اعلام کنیم ولی سعی میکنیم در بخش هزینه زندگی در گرجستان سایت بست جورجیا به مرور زمان لیست کاملی از هزینه های زندگی در گرجستان تهیه کنیم .

در این قسمت به بررسی هزینه زندگی کشور گرجستان می پردازیم البته سوالاتی پیرامون قیمت و هزینه بلیط تا گرجستان ، هزینه بهداشت و درمان در گرجستان مرتبط با این مقاله نمی شود و می توانید از گروه بست جورجیا  سوال فرمایید ، امید است که مقاله هزینه زندگی در گرجستان بتواند پاسخگوی سوالات شما باشد.

ما در این جدول هزینه خوراک و غذا در گرجستان , هزینه کافه و بار در گرجستان , هزینه سوپر مارکت در گرجستان ,هزینه میوه و سبزیجات در گرجستان , هزینه ایاب و ذهاب در گرجستان ,  هزینه ورزش و تفریح در گرجستان , هزینه پوشاک در گرجستان , هزینه اجاره منزل در گرجستان , هزینه خرید ملک در گرجستان را جای داده ایم .

اطلاع رسانی کامل هزینه زندگی در گرجستان در کانال تلگرام زیر

خوب با توجه به این که تفلیس پایتخت گرجستان میباشد هزینه زندگی نیز معمولا در پایتخت و شهر های پر جمعیت هر کشوری گرانتر از سایر شهرها میباشد از این رو اجاره خانه در تفلیس ماهانه : از ۳۰ تا ۵۰ مترمربع در مرکز شهر =200 تا 400 دلار آمریکا ( حومه شهر حدود ۱۰۰ الی ۱۵۰ دلار از اجاره ماهانه کم می شود.) – از ۵۰ تا ۷۰ مترمربع در مرکز شهر = ۵۰۰ تا ۷۰۰ دلار آمریکا – از ۷۰ تا ۱۰۰ مترمربع در مرکز شهر = ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار آمریکا

لازم به ذکر است که هزینه اجاره خانه در گرجستان ذکر شده در بالا امکان دارد در خانه های قدیمی تر ارزان تر باشد و این به طور 100 دقیق نیستو همچنین هزینه اجاره ملک در گرجستان و در تفلیس ماه تا ماه پرداخت می شود و چیزی به نام  پول پیش مثل کشور ایران وجود ندارد، و منازل معمولا بصورت تمام وسایل ( Full furniture ) تحویل مستاجر می شوند بنابراین شما نیازی به خرید یخچال ، گاز ، آبگرمکن ، مبل ، تخت ، تشک و … ندارید ولی تهیه ظروف آشپزخانه و وسایل خواب مثل پتو ، متکا ، لباس خواب و .. با شماست.

در صورت نداشتن وسیله نقلیه و استفاده از تاکسی و سایر وسایل نقلیه هزینه رفت امد بسیار متافاوت هست ممکن است هزینه رفت امد در گرجستان یک خانواده 100 لاری در ماه باشد و یک خانواده که زیاد از تاکسی استفاده میکنند تا 400 لاری نیز برسد

میتوان گفت هزینه پوشاک در گرجستان با توجه به نوع پوشاک ماهیانه از 70 لاری تا 300 لاری متغیر می باشد

جداول هزینه زندگی در گرجستان

شماره

نام کالا یا خدمات

قیمت بر اساس لاری

رستوران ها

۱
صرف یک وعده غذایی در یک رستوران ارزان برای سه نفر
۲۰  لاری
۲وعده غذایی دونفره سه وعده در یک رستوران متوسط
۴۵ لاری
۳
مک دونالد + نوشابه + سیب زمینی
۳٫۵ لاری
۴
آبجو نیم لیتری
۲ لاری
۵
پنیر محلی یک کیلو گرمی
۷٫۸۵ لاری
۶
سینه مرغ یک کیلویی
۷ لاری
۷
یک کیلو سیب
۲ لاری
۸
آبجو وارداتی
۳٫۵ لاری
۹
کاپوچینو
۳ لاری
۱۰
کوکاکولا و پپسی
۱ لاری
۱۱
بطری آب
۰٫۴۳ لاری

۱۲
شیر یک لیتری
۲٫۷۰ لاری
۱۳
قرص نان  ۵۰۰ گرمی
۰٫۸۴ لاری
۱۴
برنج یک کیلو
۲ لاری
۱۵
۱۲ عدد تخم مرغ
۳٫۵ لاری
۱۶
یک کیلو گوجه
۲ لاری
۱۷یک کیلو پیاز
۱ لاری
۱۸
بطری آب یک لیتری
۱ لاری
۱۹
یک بسته سیگار ماربرو
۳ لاری

هزینه های حمل و نقل در کشور گرجستان چگونه است؟

۲۰
بلیط یک سفره حمل ونقل محلی (( مترو و اتوبوس ))
۰٫۵ لاری
۲۱
بلیط های اعتباری ماهیانه  (( مترو و اتوبوس ))
۳۰ لاری
۲۲تعرفه عادی تاکسی
۳ لاری
۲۳
مسافت یک کیلومتری تاکسی
۰٫۵ لاری
۲۴
تاکسی یک ساعت در اختیار
۷٫۵ لاری
۲۵
یک لیتر بنزین
۱٫۷۵ لاری

هزینه های خدمات رفاهی برای افراد دارای اقامت دائم یا موقت گرجستان

۲۶
هزینه آب برق آب و گاز و زباله  آپارتمان ۸۵ متری
۱۲۰ لاری
۲۷
هزینه آب و برق و گاز یک اپارتمان ۶۰ متری
۶۰ لاری
۲۸
هزینه یک دقیقه تماس تلفن همراه
۰٫۲۳ لاری
۲۹
اینترنت ۳۰ مگابایت نامحدود
۳۰ لاری

هزینه فراغت در گرجستان برای ماجران

۳۰
هزینه باشگاه درجه یک برای یک نفر ماهانه
۹۵ لاری
۳۱
تنیس یک ساعت در هفته
۲۵ لاری
۳۲
سینما یک صندلی
۱۰ لاری

هزینه پوشاک (( برند )) در گرجستان

۳۳
شلوارجین برند لیوایز
۱۰۰ لاری
۳۴
لباس زنانه تابستانی
۷۷ لاری
۳۵کفش پیاده روی برند نایک
۱۵۶ لاری
۳۶
کفش رسمی چرمی مردانه
۱۸۰ لاری
۳۷
کفش چرم مردانه
۸۵ لاری
۳۸
کفش بوت برند ال سی وای کی کی
۳۹ لاری
۳۹
کیف زنانه برند
۴۹ لاری
۴۰
کت تک مردانه اسپرت برند ترک
۸۰ لاری

اجاره آپارتمان در گرجستان بعد از دریافت اقامت

۴۱
آپارتمان ۱ خوابه مرکز شهر
۳۵۰ دلار۴۲
آپارتمان یک خوابه بیرون از مرکز شهر
۲۰۰ دلار۴۳
آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر
۶۰۰ دلار

خرید آپارتمان در گرجستان برای افراد اقامت دائم

۴۴
خرید آپارتمان در مرکز شهر  –  ۲ خوابه
۷۰۰۰۰ دلار
۴۵
خرید آپارتمان خارج از مرکز شهر – ۲ خوابه
۴۰۰۰۰ دلار

درآمد شغل های مختلف گرجستان برای مهاجرین

۴۶
متوسط حقوق ماهانه کشور گرجستان
۶۵۰ لاری
۴۷
مالیات بر حقوق ماهیانه در گرجستان
۱۸ درصد حقوق
۴۸
نرخ وام مسکن در گرجستان ((* سالیانه ))
۱۱٫۴ درصد
۴۹

متوسط هزینه زندگی یک خانواده ۲ نفره در گرجستان

اطلاع رسانی کامل هزینه زندگی در گرجستان در کانال تلگرام زیر

۱۵۰۰ لاری

هر لاری چند تومان است؟ مقایسه واحد پول گرجستان با ریال

20 Jul 2017

واحد پول کشور گرجستان

واحد پولی رایج کشور گرجستان لاری میباشد . و در این مبحث قصد داریم به سئوال هر لاری چند تومان است ؟ و هر لاری چند ریال است پاسخ دهیم. همانگونه که میدانید در اروپا تعدادی از کشورها که عضو سازمان اقتصادی اتحادیه اروپا هستند واحد پولی مشترکی بنام یورو دارند. , ولی کشورهایی مانند گرجستان که از هنوز موفق به عضویت در اتحادیه اروپا نشده است دارای واحد پولی اختصاصی بنام لاری میباشد.

تور های زمینی و هوایی گرجستان : مرکز تخصصی مهاجرت به گرجستان = هلدینگ بست جورجیا

اگر شما قصد مهاجرت به گرجستان یا مسافرت توریستی به گرجستان را دارید بست جورجیا پیشنهاد ماست به شما

گرجستان

واحد پول ریز گرجستان

اغلب کشورها در کنار واحد پول اصلی بخاطر اینکه مجبور نشوند مانند ایران واحد پولی را از کمترین واحد انتخاب کنند اقدام به طراحی واحد پولی خرد هم میکنند . واحد پولی خرد گرجستان تتری میباشد که هر 100 تتری یک لاری است .

gel : مخفف و نماد واحد پول گرجستان

GEL به عنوان نماد واحد پولی کشور گرجستان مطرح میباشد . که در اصطلاح انگلیسی GE  مخفف کلمه گرجستان , L مخفف کلمه لاری میباشد که روی هم عبارت زیر را میسازند.

GEL  مخفف کلمه  GEORGIAN LARI

ارزان بودن قیمت کالا و خدمات در گرجستان یکی از دلایل رشد تقاضای مهاجرت و مسافرت به این کشور

از اواسط سال 2015 تا الان که در اواسط سال 2017 قرار داریم تقاضا برای مهاجرت به کشور گرجستان به شکل فزاینده ای از سوی شهروندان کشورهایی مانند ایران در حال رشد و توسعه بوده است . حال اینکه این تقاضای مهاجرت به گرجستان و دریافت اقامت گرجستان بنا به چه دلایلی اینگونه رشد پیدا کرده و افزایش مییابد در مطلب دیگری قطعا خواهیم پرداخت .

هر لاری چند تومان است؟

یک لاری گرجستان حدود 1400 تومان تا 1800 تومان است .. این که بصورت بازه اعلام کردیم بخاطر نوسانات رایج بازار و نرخ های برابری ارز های مختلف میباشد ولی در کل میتوان گفت هر لاری گرجستان 1600 تومان است.

در این مقاله قصد داریم تا مقایسه ای بین واحد پول کشور گرجستان و واحد پول ایران یا ریال داشته باشیم تا کسانی که قصد مهاجرت یا مسافرت توریستی به گرجستان را دارند بتوانند

درک بهتری از هزینه های اقامت و خرج های روتین زندگی , گردش , غذا و لباس در گرجستان پیدا کنند.

 

هر لاری چند ریال است؟

اگر بخواهیم مابین واحد پول ایران و گرجستان مقایسه ای انجام دهیم کافیست که ابتدا به این سئوال جواب دهیم که هر لاری چند ریال است ؟ و با توجه به نرخ برابری لاری و تومان  یا  که معادل 1600 تومان بود پس هر لاری گرجستان 16000 ریال میباشد .هر لاری چند تومان است؟

بخاطر نوسانات محدود برابری لاری در مقابل ریال پاسخی که به سئوال هر لاری گرجستان چند ریال است ؟ میدهیم را در اواخر تیرماه 96 اعلام میکنیم و بخاطر اینکه ممکن است برخی مثلا 6 ماه بعد از این اقدام به مطالعه این نوشته کنند لازم دانستیم که تاریخ اعلام را بیان کنیم.

قیمت اجناس در گرجستان به لاری و تومان

در کشور گرجستان قیمت اجناس در مقایسه با ایران اندکی پایین تر است ولی این مساله شامل همه اجناس نمیشود و برخی استثناها در این زمینه وجود دارند که بعضا یک محصول را میتوان در ایران با قیمت پایین تری نسبت به گرجستان خریداری کرد . ولی از آنجا که لاری از  تومان و ریال ما باارزش تر است طبیعی است که قیمت اجناس در گرجستان را اگر بر مبنای تومان یا ریال در نظر بگیریم پایین تر است .

قیمت مواغذ غذایی در گرجستان چند لاری است؟

در گروه مواد غذایی تقریبا 100%   شرایط بهتری دارد و اغلب مواد غذایی در گرجستان ارزانتر از ایران هستند . به عنوان مثلا قیمت هر کیلو گوشت قرمز گوسفندی در گرجستان معادل 15000 تومان است.

هر لاری چند دلار است؟

اگر به برابری دلار و لاری بخواهیم بپردازیم باید گفت که متاسفانه در یکی دو سال اخیر ارزش واحد پول گرجستان لاری نسبت به دلار افت کرده و امروزه حتی در مواقعی نوسان هر 100 دلار از 240 لاری تا 290 لاری تبدیل میشود و این مورد را اگر بخواهیم به چند سال قبل اشاره کنیم هر 100 دلار آمریکا معادل 160 لاری گرجستان بود. .

مهاجرت به اروپا

مهاجرت به آمریکا

مشاوره مهاجرت

تحصیل در سوئد : مهاجرت جهت تحصیل در دانشگاه های سوئد

26 Jun 2017

تحصیل در سوئد

یکی از بهترین کشورها برای ادامه تحصیل کشور سوئد است چرا که دارای پیشینه علمی قوی و دانشگاه های بسیار معتبر است و کشور سوئد یکی از امنترین کشورهای دنیاست.آیا شما شرایط تحصیل در سوئد را دارید؟

تحصیل در سوئد دارای چه مقاطع تحصیلی میباشد؟

شرایط بورسه تحصیل به سوئد چیست؟

آیا میتوان در حین تحصیل در سوئد کار هم کرد؟ب آیا بعد از تحصیل در سوئد امکان اقامت وجود دارد؟

سوئد در شمال اروپا  واقع شده ودارای آب و هوای سردی است کوه های پوشیده از جنگل تابستانها کوتاه وگرم و  زمستانهای سرد و طولانی از ویژگیهای آب و هوای این کشور سوئد  است.

بیش از نیمی از مساحت  کشور  سوئد از جنگل پوشیده شده به همین دلیل صنایع چوب و ساخت ماشین آلات مرتبط با آن فراوان است.سیستم آموزشی سوئد به گونه ای است که شما را تشویق به ایده پردازی میکند.سوئد یکی از بزرگترین کشورهای جهان در ثبت اختراعات میباشد و سالانه هزاران اختراع جهانی در سوئد ثبت میگردد.

دانشگاههای سوئد

سوئد خانه ی بیش از ۳۵ دانشگاه و دانشکده است. بسیاری از این موسسات تحقیقاتی جامع بزرگ هستند، در حالی که دیگر دانشکده ها در اندازه کوچکتر متمرکز شده است.

هزینه زندگی در سوئد:

سوئد یکی از کشورهایی است که بیشترین مالیات را در اروپا دارا میباشد  . هزینه های زندگی در سوئد برای دانشجویان به صورت میانگین بین ۶۰۰  تا ۸۰۰ یورو در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن ، غذا ،  رفت و آمد ، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل و در مقطع دکترا در کشور سوئد می باشد

یکی از مهمترین مزایای تحصیل در سوئد اجازه کار تمام وقت همزمان با تحصیل میباشد که دانشجویان بدون  محدودیت زمانی همزمان با تحصیل میتوانند کار کنند.

میتوانند متقاضیان تحصیل در سوئد بعد از اتمام تحصیل خود میتوانند درخواست اقامت کاری نمایند و بعد از ۳ تا ۵ سال کارکردن اقامت دائم سوئد را دریافت نمایند

فرزندانی که بعنوان همراه وارد سوئد میشند میتوانند از مزایای تحصیل رایگان همانند یک شهروند سوئدی برخوردار گردند

امکان ادامه تحصیل همسر بصورت رایگان بعد از یک ترم تحصیلی در سوئد برای تمامی دانشجویان وجود دارد.

دولت سوئد سالانه میلیونها دلار هزینه بابت بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی در اختیار دانشگاهها قرا ر میدهد که دانشگاهها این را به متقاضیان ادامه تحصیل در سوئد ارائه میکنند

سوئد  یک محل عالی برای شروع کار شما است ، شرکت های بین المللی زیادی در سراسر کشور یافت می شود. در محل کار در سوئد ، به شمادر مورد پیدا کردن یک موقعیت در سوئد پس از فارغ التحصیلی مشاوره داده می شود.

شما می توانید تقاضای خود رابرای اقامت به مدت شش ماه به جستجو برای یک کار و یاافتتاح یک شرکت به اداره وزارت امور خارجه سوئد ارائه دهید ، و اگر شما پذیرش کار دریافت نموده اید بعد از آن شما می توانید برای اجازه کار اقدام نمایید.

برای دریافت اقامت کاری باید به شمایک پیشنهاد کار شده باشد که بتوانید قبل از سفر به سوئد، اجازه کار را گرفته
باشید .

وقتی شما به طور آنلاین درخواست کار می کنید برای طرز پر کردن در خواستنامه و مدارکی که باید ضمیمه
شود دستور العمل واضحی دریافت می کنید که انجام این روند صحیح و آسانتر است .و سریعتر به جواب می رسید. 

اجازه کاردر سوئد.

مدارک مورد نیاز برای دعوتنامه:

 • کپی از صفحات گذر نامه که شامل مشخصات فردی ، عکس ، امضاء ، شماره گذر نامه ،کشور محل
  صدور که قابل خوانده شدن توسط سیستم در پایین صفحه مشخصات فردی و چنانچه دارای اقامت در کشور
  دیگری غیر از کشور خود را داشته باشد ،هستند.
  · وکالتنامه (چنانچه به وکالت از متقاضی عمل می کنید).
  یک وکالتنامه می تواند یک نامه امضاء شده باشد که در آن فردی که تقاضای اجازه می کند به فرد دیگری اختیار می
  دهد که از جانب او نماینده شود ،وکالتنامه باید از سوی فردی که متقاضی کار است نوشته شود.و باید اصل وکالتنامه
  به اداره مهاجرت ارائه دهد وکالتنامه حتی برای نماینده عضوی از خانواده که بالای ۱۸ سال است می بایست ارائه
  داده شود .
  مدارک مورد نیاز برای خانواده متقاضی : اگر خانواده با متقاضی است باید هزمان برای آنها نیز تقاضا داد.مدارک مورد نیاز:
  · کپی از صفحات گذر نامه شان که شامل مشخصات فردی ،عکس و امضاء طبق مدارک مورد نیاز متقاضی
  که در بالا توضیح داده شده است.
  · کپی عقد نامه مدرک زناشویی یا مشابه آن.(برای افراد مزدوج)
  · مدارک تولد فرزندانشان.
  · مدارکی که نشان دهد در کشور خود با یکدیگر زندگی کرده اند(پارتنر).
  · موافقتنامه از افراد دیگری که حضانت کودک را بر عهده داردچنانجه با شما نمی اید که در آن درج شده
  باشد کودک مجاز به نقل مکان به سوئد است.
  · مدارکی که نشان دهند فرزندان بالای ۲۱ سال جهت تامین زندگی خود به والدین وابسته هستند.
  · مدارک فرزند خواندگی در صورتی که کودک به فرزندی پذیرفته شده است.
  · وکالتنامه از سوی همه اعضای بالای ۱۸ سال خانواده،اگر به نمایندگی از آنها عمل می شود.
  مدارک همه باید توسط مترجم رسمی به سوئدی یا انگلیسی ترجمه شده باشد و شما می بایست هم یک کپی از اصل
  مدارک و یک کپی از ترجمه ان را ارسال کنید.
  خانواده متقاضی هم می توانند برای بیش از ۶ ماه مجوز اقامت دریافت کنند و می توانند مجوز کار هم دریافت کنند.
  هزینه مورد نیاز برای درخواست اجازه کار:
  شما با کارت بانکی یا کارت ماسبستر پرداخت می کنید و سپس درخواستنامه را به اداره مهاجرت می فرستید.
  برنامه ی هزینه مجوز کار برای کارکنان
  اجازه کار
  SEK 2,000 گسترش اجازه کار در شغل یا با همان کارفرما SEK 1,000
  مزیت مجوز کار در شغل و یا با کارفرمای دیگر
  SEK 2,000 هزینه ویژه برای مشاغل خاص
  خویش _فرما SEK 2,000 بازیگر SEK 1,000
  Au pair
  SEK 1,000 ورزشکاران و مربیان SEK 1,000
  صرافی(شهروندان استرالیا ، کانادا و زیلاند نو و کره جنوبی)
  SEK 1,000 پژوشگر مهمان SEK 1,000
  کارآموزی از طریق برنامه های بین المللی
  SEK 1,000 کارت آبی اتحاده اروپا SEK 2,000
  هزینه هایی برای اعضای خانواده با استفاده از اجازه کار:
  )بالغ(بزرگ SEK1000
  کودک زیر ۱۸ سال SEK500
 • اگر درخواست مهاجرت تحصیلی به سوئد رد شد هزینه ها مستردد نمی شود.

 • نحوه پرداخت:
  · پرداخت از طریق کارت اعتباری(اینترنتی).
  · پرداخت در سفارت یا کنسولگری کل
  · پرداخت به Bankgiro )اگر شما نمی توانید اینترنتی پرداخت کنید از طریق bankgiro number(5223-7005) می توانید اقدام کنید.(
  شما باید در پرداخت هزینه نام و نام خانوادگی شخصی و همچنین شماره شناسایی و یا شما ره پرونده را درج
  کنید.
  استثنا :شهروندان ژاپنی ممکن است برای اجازه اقامت کار هزینه پرداخت نکند.
  شرایط کارفرما:
  برای گرفتن مجور کار باید آژانس مهاجرت بررسی کند که شرایط شما برای اجازه کار در طول دوره کاری را دارا
  هستید یا خیر .کارفرما باید نشان دهد حقوق و دستمزد و بیمه مورد نیاز برای هر ماه شما در سوئد برآورده می شود.
  شزایط :
  · آگهی کار و موقعیت در سوئد و در اتحاده اروپا EULEES و سویس ۱۰ حداقل برای روز.
  · پیشنهاد کار باید حداقل برابر با قراردادهای جمعی سوئدی یاکه مرسوم در شغل یا صنعت است تعیین شود.
  · ارائه حقوق ودستمزد که حداقل هم تراز با انجمن های صنفی سوئدی و یا مرسوم آن شغل است.
  · مقدار ارائه بیمه خدمات درمانی بیمه آسیب و بیمه بازنشستگان شغلی شما را داشته باشد.
  · حقوق تعیین شده باید حداقل SEK 13000 در هر ماه باشد.
  · تکمیل پیشنها د اشتغال و اجازه می دهد که بیانیه ای از اتحادیه های کارگری تهیه کند.
  ·
  اجازه اقامت کار برای کارگرانی که در استخدام آژانس های کارگری هستند :برای کار کردن در سوئد باید اجازه کار
  داشته باشید حتی اگر در استخدام آژانس نیروی کار هستید که نیروی کار شما را به یک کشور سوئدی کرایه داده
  است یا در درون یک شرکت بزرگ انتقال داده شوید.
  کار کردن به مدت کمتر از سه ماه: برای کاری که به مدت کمتر از سه ماه طول می کشد شهروندان برخی از
  کشورها میبلیستی هم اجازه کار و هم ویزا داشته باشند.
  درخواست مجوز کار پس از بازدید از یک کارفرما در سوئد:اگر که متقاضی برای دیدن یک کارفرما به سوئد رفته
  باشد و آنها به متقاضی پیشنهاد کار داده باشند شخص می تواند برای دریافت اجازه کار در سوئد تحت شرایط خاص
  اقدام کند . شخص باید قبل از شروع به کار اجازه اقامت را گرفته باشد برای در خواست اجازه کار بدون ترک سوئد
  باید شرایط زیر مهیا باشد:
  · باید تقاضا برای کارگران مهیا شده باشد.
  · کار فرمای شما برای اجرای کسب وکارش با مشکل روبرو شود اگر شخص به کشور خودش بازگرددو از
  سر اقدام به اجازه کار کنید.
  · دلیل رفتن شما به سوئد دیدن کار فرما باشد حتی اگر شخص برای سفر یا بازدید از اقوام به سوئد رفته باشد
  برای این گروه صدق نمی کند حتی اگر در سفر پیشنهاد کار گرفته باشند.
  · ویزای شخص باید در طول ۹۰ روز معتبر باشد.
  · شخص باید از نظر حرفه کاری حداقل هم تراز گروهای صنفی از آن شغل یا موقیعیت مرسوم باشد.
  · شخص باید حداقل دستمزدشان قبل از مالیات ماهانه SEK13000 باشد.
  · کارفرمای شما باید این شرایط را انجام دهد
  مدت اجازه کار:
  زمانی که شخص مجوز کار گرفته است تازمانی معتبر است که شخص استخدام است. یک اجازه کار برای ۲ سال
  داده می شود اگر برای اداره مهاجرت تعیین مدت استخدام مشکل باشد ،اجازه کار شخص کوتاه مدت خواهد بود و اگر
  خانواده متقاضی همراه با او می آیند مدت اقامت خانواده هم به همان مدت اقامت شخص بستگی دارد.اگر چنانکه
  شخص پس از اتمام دوره کاریش مایل به ادامه کار در سوئد را داشته باشد باید درخواست تجدید مجوز را بکند و به
  اداره مهاجرت تحویل دهد همراه با ضمیمه کردن تمام مدارک مورد نیاز که نشان دهد حقوق و حق بیمه را برای تمام
  ماه هایی که در سوئد کار کرده پرداخت شده است .پس از داشتن اجازه کار و کار کردن به مدت ۴۸ ماه متقاضی می
  تواند اجازه اقامت دائم را دریافت کند.

مهاجرت به سوئد : مهاجرت و اخذ ویزای کاری سوئد

26 Jun 2017

مهاجرت به سوئد

یکی از مناسبترین و با اعتبارترین شیوه ها برای اخذ ویزای کار این می باشد که فرد بتواند در کشور یک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که شرکتی  معتبر در سوئد دارد و یا مدیر یک شرکت معتبر در کشور سوئد میباشد اخذ کند که در این حالت فرد نیز  باید شرایط مورد نیاز را داشته باشد .

مهاجرت کاری به سوئد 

از دیگر شرایط مورد نیاز پذیرفته شدن برای ویزای کار این می باشد که  در آگهی پذیرفته شوید ، بدین مفهوم که برای شغلی که نیازمند شاغل است فرآیند زیر طی شود  : نخست ۳ماه در داخل کشور بعد ۳ماه در اتحادیه اروپا برا ی شغل مد نظر آگهی  داده شود چنانچه فرد مد نظر پیدا نشد از ایران یا سایر کشورها نیرو برای آن شغل جذب گردد ، زمانی که فرد در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید. یافتن کار فرما در اروپا شرایط خاصی دارد که در ادامه به طور مفصل بررسی خواهیم کرد و کارفرما بعد از آگهی شغل خود باید برای استخدام فرد علاقمند،  حقوقی را لحاظ نماید که تمامی هزینه های فرد و خانواده آن را در بر گیرد . این حقوق باید بعد از کسر هزینه مالیات محاسبه شود که آیا برای مخارج فرد کافی می باشد یا خیر ؟

 

اخذ ویزای کار در سوئد 

در نتیجه همانطور که ذکر گردید و شما خوانندگان محترم عنایت فرمودید اخذ ویزای کار در کشور سوئد امری حقوقی است که باید مراحل قانونی و حقوقی آن سپری گردد و اصولا باید کارفرما این امکان را دشته باشد که برای کارمند متقاضی باید مجوز داشته باشد که برای کارگر متقاضی تقاضای ویزای کار کند. بدین صورت که کارفرما در کشور سوئد کارفرما داشته باشد و مالیات فرد متفاضی را پرداخت نماید و در ضمن حقوقی که برای زندگی فرد کافی باشد را پرداخت نماید در اصطلاح اسپانسر گویند.

قبل از اقدام برای اخذ ویزای کاری سوئد حتما از یک مشاور کمک بگیرید. 

 در نهایت اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اطلاعات کافی و کمک مشاور مهاجرت به سوئد اسپانسر امری مشکل و دشوار است . مراقب باشید افراد کلاهبردار ادعا میکنند که میتوانند  در مدت کم ویزای کار برای شما اخذ کنند ، اینان از میل زیاد افراد در باب کار در کشور سوئد استفاده میکنند و این سخنان واهی و بی اساس را میگویند. همیشه در این مواقع  نخست از فرد سوال کنید تا به حال از کشور خارج شده که اکنون بخواهد کار شما را انجام دهد ، باور کنید بسیاری از این دفتر مهاجرتی در کشور ما دارای مشاورینی هستند که نه تنها اصلا با درس حقوق بین الملل خصوصی آشنا نیستند بلکه تا کنون پا از ایران بیرون نگذارده اند . یکی از همین دفا تر کلاهبردار توسط شخصی اداره میشد که با سن ۲۴سال و حتی یک بار هم تجربه سفر آسیایی را هم نداشته لیکن این شخص به مردم وعده اخذ دعوت نامه کاری میداد.

 

چنانچه تمایل دارید از این طریق اقدام کنید کل پروسه اخذ ویزای کار بین ۲تا ۹ماه به طول میانجامد که فرد متقاضی میتواند بعد از چند سال ( معمولا ۲تا ۵سال) تقاضای اقامت دایم کند و با قوانین کنونی این امر به راحتی مقدور میباشد.

 

روش دیگر برای اخذ ویزای کار ، اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص می باشد که در برخی از کشور ها مانند استرالیا ، کانادا و دانمارک امکان پذیر می باشد  .

 

ویزای این راه معمولا به نام ویزای مهارت خوانده میشود.skilled worker این ویزا در کشور های  مختلف فرق دارد و در مورد کشور سوئد این امر در حال حاضر امکانپذیر نمی باشد.

 

پروسه این ویزا در اکثر کشورها بسیار زمانبر میباشد و بهترین کشوری  که الان میتوان برای آن اقدام نمود کشور دانمارک است که یک فرآیند ۷تا ۹ماهه دارد. البته نام ویزای کار دانمارک که مشهور به ویزای گرین کارت دانمارک شده است ویزایGR1میباشد.

 

تنها نکته ای که در در نتیجه اخذ و یافتن کار در سوئد به نظر میرسد این است که هرچند پروسه اخذ ویزای کار در سوئد اندکی دشوار میباشد اما راههایی برای وصول و تسهیل کردن آن وجود دارد:

 

یکی از طرقی که وجود دارد و توصیه میشود این است که که  ما بتوانیم در کشورسوئد کار فرما را پیدا کرده و به طور قانونی بتوانیم در ان کشور مشغول به کار شویم برای دستیابی به این امر راهی که به نظر میرسد  این است که به عنوان دانشجو وارد کشورسوئد شویم و چون در طول تحصیل اجازه کار نیمه وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد ان را درخواست کنیم یا صبر کنیم که وقتی تحصیلات مان  تمام شد از کارفرما در کشور سوئد درخواست کار کنیم ،در نتیجه ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل کنیم .این راه از جمله راههای بسیار مناسب می باشد زیرا پس از ورود به کشور سوئد شخص چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مورد نظر خود را پیدا کند و ان را تا پس از اتمام تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳تا۴سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید .در نهایت راههای دیگری نیز برای ورود به کشورسوئد نیز وجود دارد که در این مقاله مختصر نمی گنجد. 

در حال حاضر متخصصین رشته های IT(شبکه) وکامپیوتر (برنامه نویسی) درکوتاهترین زمان ممکن می توانند برای کار در سوئد اقدام نمایند و احتمال اخذ ویزای کاری سوئد برایشان محیا است. این گروه از متخصصین، با کسب شرایطی بسیار عالی با حقوق بسیار بالا می توانند اقامت کشور سوئد را در زمان 4 سال دریافت و بعد از آن جهت اقامت دائم در سوئد اقدام کنند.

 

از دیگر شرایط مهاجرت کاری به سوئد بدین وسیله، داشتن مدرک IELTSبا نمره ی 6 است .

 

مدت زمان دوره ی اخذ اقامت کاری در کشور سوئد دربین 8 تا 10 ماه می باشد و موسسه حقوقی ملک پور اخذ ویزای کاری به سوئد را ضمانت می کند به صورتی که چنانچه موکل موفق به دریافت ویزای کاری سوئد نشد ، تمامی هزینه ها به او مسترد می گردد.  لازم به ذکر است چنانچه مهاجری موفق به کسب ویزای کاری سوئد شود، تحصیل برای او و خانواده ی او در سوئد رایگان خواهد بود.

 

 

سئو سایت گوگل , کاغذ دیوار ] نقاشی ساختمان در غرب تهران , سنگ آنتیک ] قیمت نقاشی ساختمان , فروش دوربین مدار بسته     -  ویلای پیش ساخته و کانکس   -  پارتیشن   -  اجرای کاغذ دیواری   -  استادکار نقاشی ساختمان  -  مبلمان اداری و دکوراسیون اداری      -  حضور و غیاب  -  چیلر     -    طراحی سایت و اپلیکیشن  -    درب اتوماتیک و ضد سرقت  -    پارتیشن اداری   -   دوربین مدار بسته   -   خرید ضایعات   -   هتل در تهران   -   تعمیرات لوازم خانگی و فروش لوازم یکی   -    آرایشگاه عروس   -    کاشت مو  -   قالیشویی   -   بانک اطلاعات ساختمان   -   سینا چوب   -    آجر سفال   -   اجاره ویلا   -   آموزش زبان انگلیسی در تهران   -   طب سوزنی   -   خدمات و مشاوره حسابداری   -   مبلمان اداری   -   کلینیک دندانپزشکی در تهران   -    سیستم صوتی   -    کابینت و کمد دیواری   -   شرکت نظافتی تهران   -   کلینیک دندانپزشکی یاس

سئو سازی و بهینه سازی   -